Ana Sayfa

Hizmetlerimiz

Kilim ve Halıflex Yıkama

Kilim ve Halıflex Yıkama

Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz.

Yerinde halıflex yıkama işleminde sırası ile:

Güçlü Vakum makinesi sayesinde önce tozunu alıyoruz,

Sonra halıflex teki kir ve lekelerin yumuşaması için ıslatma yapıyoruz.

Daha sonra halıflex in cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı
halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halıflex fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeler çıkartılmakta,

Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılarak halıflex deki şampuan ve köpük alınır,

Halıflex tam anlamıyla durulanana kadar halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder. Halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halıflexleriniz deki nem alınmakta, halıflexleriniz bir gün sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.
Halıfleks yıkama firmamızda isteğe bağlı yerinde yıkama, evde halıflex yıkama, işyeri halıflex yıkama, ofis halıflex yıkama, camii halıflex yıkama yerinde yıkama veya fabrikada halıfleks yıkama hizmeti verilmektedir.

Halıflex ve Kilim Yıkama

Özellikle işyerlerinde ve evimizde çok sık olarak kullanılan halıflex aşırı kulanı ve çevresel etkilerle çok kirlenmekte ve günlük temizlikler yeterli gelmemektedir. İşte bu anda halınızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Halıflex sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkatmalıyız.

Göremediğimiz mikroplar halıflexlerimiz de beslenir ve çoğalarak evimize dağılarak sizin ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atarlar. Halı yıkama da kullandığımız kıymasallar halıflexlerimiz de barınan mikropları yok ederek koltuğumuzu sağlıklı bir hale getirirler.