Ana Sayfa

Hizmetlerimiz

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinden kalkması ya da kaldırılması mümkün olmayan yerinde halıların evinize, işlerinize gelinerek yerinde yıkama işlemidir. Yerinde halılar yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı, yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması extra masraflar doğurur.

Bu olay hem kesenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman ekibimiz ve son model makinelerimizle Yerinde Halı Yıkama işinde de senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Yerinde Halı Yıkama Sunulan Mekanlar; Cami’iler, Kuran Kursları, Oteller, işyerleri, Evler, Plazalar, Residencler, Depolar… Kullandığımız Kimyasallar; Yerinde Halı Temizliği şampuanı olarak halı şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.

Genel Bilgiler: Yerinde Yıkama işlemi gören halılarınız yaz aylarında 2–5 saat, kış aylarında 8–10 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Yapılan işlem sonrasında 2 – 3 saat kadar halının bulunduğu odada hava sirkülâsyonu sağlanır. Yıkama işlemleri garantili olarak yapılır. Halıda çekme, solma ya da kötü koku gibi sonuçlar söz konusu değildir. Şirketimiz 7 / 24 hizmet vermektedir. Sabah yıkanması mümkün olmayan mekânlara mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama İzmir

Güçlü Vakum Makinesi Sayesinde Önce Tozunu Alıyoruz, Sonra Halılarda Bulunan Kir Ve Lekelerin Yumuşaması İçin Islatma Yapıyoruz.

Daha Sonra Halıların Cinsine Göre Hazırlanmış Olan Şampuanı Yerinde Halı Yıkama Halılara Yedirerek Köpürtüyoruz, Köpürtülen Halı Fırçalama Makinesi İle Fırçalanıp Var Olan Lekeler Çıkartılmakta, Halı Tam Anlamıyla Durulanana Kadar Halıya Su Verip Vakumlama Yapma İşlemi Devam Eder. Halı Tam Anlamıyla Durulandıktan Sonra, Sıcak Hava Üfleyici İle Halılarınız Daki Nem Alınmakta, Halılarınız Bir Gün Sonra Kullanıma Hazır Hale Getirilmektedir. Daha Sonra Yüksek Devirli Vakumlama Makinesi İle Vakumlama Yapılarak Halılarınızdaki Şampuan Ve Köpük Alınır,

Özellikle İş yerlerinde Ve Evimizde Çok Sık Olarak Kullanılan Yerinde Halılar Aşırı Kulanım Ve Çevresel Etkilerle Çok Kirlenmekte Ve Günlük Temizlikler Yeterli Gelmemektedir. İşte Bu Anda Halınızı Profesyonel Ellere Bırakabilirsiniz.